דייט ראשוןהיכרויות

איך להתמודד עם "גוסטינג" בתחילת הקשר

"גוסטינג" היא אחת התופעות הכי מבאסות של עולם הדייטינג העכשווי. המילה לקוחה מתוך המילה "גוסט"/רוח רפאים, והתופעה מתרחשת כאשר הדייט שלכם פתאום נעלם – מפסיק לסמס, בקושי עונה להודעות ובלי שום הסבר, עד שלאט-לאט הקשר נמוג מעצמו. גוסטינג יכול לקרות בתחילת הקשר ממש (למשל לאחר דייט ראשון) אך לעתים הוא קורה גם אחרי שיוצאים תקופה מסויימת – כמו חודש או חודשיים, מה שיכול להיות קשה במיוחד.

כך תתמודדו עם גוסטינג:

וודאו שזה אכן המצב

לפעמים גוסטינג הוא ברור לחלוטין, אבל לפעמים המצב הוא לא כל כך חד משמעי. יכול להיות שעברתם משיחות של פעם ביום לשיחות של אחת ליומיים, שזה אמנם מדליק נורה אדומה אך לאו דווקא מצביע על גוסטינג. צריך לקחת בחשבון שאולי היא/הוא עסוקים, אולי יש מצב חירום או שאולי סתם מצב רוח רע. רגע לפני שאתם מרימים את הידיים ונכנעים, כדאי לבחון מה המצב האמתי.

הפסיקו את ניסיון ההתקשורת

אם זה ללא ספק גוסטינג, הפסיקו לנסות לתקשר עם הדייט. זה יכול להיות מאוד קשה, כי אתם בטח רוצים לשלוח הודעות כועסות וזועמות, אבל עדיף להימנע. בסופו של דבר גוסטינג זו תופעה מכוערת ועדיף לקחת את דרך המלך ולעבור לדייט הבא.

אל תאשימו את עצמכם

זה ללא ספק לא אשמתכם, ולכן אין מה לבזבז את הזמן ולנסות להבין מה עשיתם לא בסדר או מה יכולתם לעשות אחרת. גוסטינג היא פעולה שעושים אנשים ילדותיים שלא רוצים להתמודד כמו בוגרים, ומזל שחשפו את הפנים האמתיות שלהם בזמן.

המשיכו הלאה

וכמובן, זה הזמן לעזוב את הסיפור לגמרי ולהמשיך הלאה. חזרו לצאת עם גברים/נשים אחרים, עד שתמצאו את האחד שלכם ותשכחו לחלוטין מהדייט ההוא שעשה לכם גוסטינג!

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close