דייט ראשון

דייט מודרני: 3 טיפים מנצחים לדייט ראשון בעולם של היום

היום זה לא מה שהיה פעם, החוקים הרבה יותר גמישים והדייטים הרבה יותר קלילים. אז איך מתנהלים בעולם הדייטינג המודרני? 3 חוקים שיעזרו לכם להבין את השטח

קלילות זה שם המשחק

תאהבו את זה או תשנאו את זה, בעולם של היום הדייטים הם הרבה יותר קלילים. שכחו מגבר שאוסף את האישה עם פרחים ולוקח אותה למסעדה יקרה; עכשיו יש לנו הודעה בווטסאפ, פגישה ישירות במקום הדייט (פעמים רבות אישה אף תעדיף שהגבר לא ידע היכן היא גרה טרם הפגישה), וכן מקום הדייט יכול להיות פאב קליל, בר יין, מסעדה פשוטה ואפילו הליכה על החוף – הכל הולך, הכל קליל והכל זורם.

זה בסדר לחלק את התשלום

אולי פעם זה היה לא אחד גדול ומודגש, היום העניינים השתנו, וחלוקת התשלום היא כבר לא כזאת ברורה. היום זה נורמלי להתחלק בחשבון, ואפילו יכול להיות מוגזם לצפות מהגבר לשלם על כל הדייטים הראשונים שלו (בכל זאת, בימינו יש לא מעט כאלה…) כבר כתבנו על חלוקת תשלום פה!

חוק ה-3 ימים? שכחו מזה

אם בעבר היה חוק אחד ברור, שאומר כי הגבר צריך ליצור קשר רק אחרי שלושה ימים מיום הדייט, שכחו ממנו לחלוטין. היום שלושה ימים זה כמו חודש אחד שלם, והרבה יכול לקרות בשלושה ימים האלו. אם לא תשלח לה הודעה כבר למחרת היא תבין שאתה לא בעניין ותעבור הלאה, כי לאף אחד אין סבלנות. אם אתם בעניין של דייט שני, פשוט תגידו את זה!

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close