דייט ראשון

מה לסמס לה לאחר דייט ראשון?

אז יצאתם לדייט ראשון, היה ממש אחלה, נהניתם והכרתם ועכשיו נשאלת השאלה – מה לסמס לה אחרי הדייט הראשון, ומתי? האם לסמס ממש באותו לילה, למחרת בבוקר, ומה אם בכלל אתם לא מעוניינים להמשיך – איך להגיד את זה? המדריך הבא יבהיר הכל.

"הגעת הביתה בסדר?"

אם היא חזרה הביתה בעצמה, הודעה של "הגעת הביתה?" היא הודעה מתוקה בהחלט שמראה כי נהניתם מצד אחד, וכי אכפת לכם ממנה מצד שני. בנוסף, זו דרך מצוינת להתחיל שיחה ישירות אחרי הדייט – בלי לחכות לפי כל מיני חוקים…

"היה לי ממש כיף! לילה טוב!"

אם אתם הורדתם אותה בבית או ליוויתם אותה לדירה, הסעיף הקודם פחות תקף, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים לשלוח הודעה חמודה וישירה. אם נהניתם מהדייט ואתם מתים להגיד לה את זה – סמסו! זה מראה שאתם בעניין שלה ורוצים להמשיך לדייט הבא, ואם היא מרגישה אותו הדבר, היא ללא ספק תלך לישון בחיוך.

"אגב, נזכרתי ב…"

דרך טובה ומשעשעת נוספת להודעה לאחר הדייט היא להמשיך משהו שהתרחש במהלך הדייט, למשל הערה משעשעת, להעלות משהו מצחיק שקרה במהלך הדייט, או כל דבר אחר שקשור איכשהו לפגישה שלכם. מעבר לזה שתיצרו לכם מעין בדיחה פרטית, זה יראה לה שאתם חושבים על הדייט, שהיה לכם כיף, ויזכיר לה כמה כיף לה היה!

"אז מתי עושים את זה שוב?"

אם אתם לא בעניין של לשלוח אסמס ישר אחר הדייט, את ההודעה הזו היינו ממליצים לכם לכתוב למחרת בבוקר. אל תחכו יותר מדי כדי לשלוח הודעה – היא כנראה מצפה שתכתבו לה ומחכה לזה. נסו לכתוב באופן משעשע וחביב שאתם מצפים לראות אותה שוב, ואפילו הציעו הצעה קונקרטית לדייט הבא.

"היה נעים להכיר אותך, אבל אני לא חושב שזה זה. בהצלחה!"

אם אתם רוצים לסיים את זה, היינו מחכים למחרת בבוקר כדי לכתוב הודעה נעימה שתסיים את הסיפור. אף אחד לא אוהב דחיה, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להשאיר אותה תלויה באוויר. אם הדייט לא הלך משהו ואתם לא בעניין של להמשיך, סיימו עם הודעה קצרה ולעניין.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close