מערכות יחסים

שיחת יחסינו לאן – איך לעשות את זה נכון

בכל מערכת יחסים מגיע הרגע הגורלי, שיחת ה"יחסינו לאן". עד עכשיו יצאתם פה ושם, היה כיף, אבל עכשיו הגיע הרגע "להגדיר" את מערכת היחסים ביניכם. איך מבצעים שיחה כזו? המדריך הבא יעזור לכם

הכינו את עצמכם לשיחה

אם החלטתם שהגיע הזמן לשיחת "יחסינו לאן" זה הזמן להכין את עצמכם לשיחה בצורה הנכונה, ועליכם לקחת כמה דברים בחשבון. קודם כל, עליכם לנתח מה אתם מרגישים והאם אתם מוכנים לקחת את מערכת היחסים הזו צעד אחד קדימה. נסו להבין האם אתם באמת רוצים להיות רציניים עם הצד השני, ואם אתם מוכנים למחויבות שמגיעה עם מערכת יחסים אקסקלוסיבית. היו כנים עם עצמכם.

אם החלטתם שכן, חשוב לקחת בחשבון שאולי הצד השני לא מרגיש כמוכם. זו הבנה חשובה שצריך לקחת בחשבון טרם ביצוע השיחה. גם אם הכל הולך מעולה, לפעמים אנחנו פשוט לא נמצאים על אותו הדף. נסו לחשוב איך תרגישו אם הוא/היא יגידו לכם שהם חושבים שזה מהר מדי או שהם לא מוכנים עדיין להתחייבות.

אחרי ששתי הנקודות האלו הובהרו, זה הזמן לתכנן את השיחה – כמו מקום וזמן. כדאי ללכת על מקום אינטימי ולבד. הטיימינג חשוב גם הוא – אל תפתחו את הנושא הזה ככה פתאום רגע לפני שהצד השני צריך לצאת לעבודה, אלא וודאו שלשניכם יש מספיק זמן כדי לדבר על הנושא.

השיחה עצמה

אחרי שהחלטתם שהגיע הזמן לשיחה הגורלית ותכננתם זמן ומקום, זה הזמן לנהל את השיחה עצמה. אל תפחדו להגיד מה אתם חושבים ולדבר על העתיד, בין אם זה הרגע בו אתם הופכים לאקסקלוסיביים ולבני זוג רשמיים ובין אם הגיע הזמן לפגוש את ההורים.

יכול להיות שאתם מתכוננים בלי סוף לשיחה, אבל אל תצפו שהיא תהיה דרמטית ורגשנית. שיחה כזו יכולה להסתכם בקלילות ובהסכמה של שניכם, ותמשיכו הלאה לארוחת ערב או לדייט בחוץ. לפעמים עדיף שהשיחה תהיה קלילה ופשוטה ולא מלאה במשקל רב – אך כל מערכות היחסים הן שונות.

מה אם השיחה נכשלת?

לעתים, שיחת "יחסינו לאן" היא זו שמפילה מערכות יחסים רבות. אם הצד השני לא מוכן למחויבות הזו יש סיכוי סביר שלא תרצו לחכות, או שפשוט תבינו שהוא/היא לא נמצאים באותו מצב כמוכם, מה שייצור ריחוק מיידי. נכון, זה מבאס, אבל כנראה שכך זה היה צריך לקרות. אין סיבה להתחרט על ביצוע השיחה. נכון, אולי אם הייתם דוחים אותה הייתם ממשיכים עוד קצת – אבל זה היה קורה בסוף.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close