דייט ראשון

4 רעיונות לדייט ראשון שיוצא מהקופסה

אם יש לכם דייט ראשון עם מישהו/י חשוב/ה, ואתם חושבים שזה באמת יכול להיות רציני – למה שלא תתחילו בגדול? 4 רעיונות לדייט ראשון שיוצא מהקופסה, ומתאים רק לדייטים החשובים והמצופים באמת!

בראנץ'

למה ארוחת ערב "רגילה" כשאפשר ללכת על בראנץ' חמים בשבת בצהריים על הים? בראנץ'/ארוחת בוקר היא הרבה יותר קלילה, ולכן פחות לחוצה ורשמית. אם אתם רוצים להתחיל את מערכת היחסים בכיף וברוגע, לכו על בראנץ' מפנק ואחר כך סיבוב בעיר.

טיול ופיקניק

אם אתם רוצים להיות לבד, מוקפים בטבע ובאנרגיה חיובית וקלילה, טיול קצר (אפילו בפארק גדול) עם פיקניק בסופו הוא מה שאתם מחפשים. אם יש לכם כלב, תביאו גם אותו! הליכה קלילה ומלאת אנרנגיה תעזור לשיחה לזרום ותעזור לכם להכיר אחד את השניה באווירה שהיא שונה מ"ארוחה וסרט". תוכלו לסיים עם בקבוק יין ופיקניק מושקע.

הסתכלו בלוח האירועים

כדאי להסתכל בלוח האירועים של העיר שלכם או של עיר גדולה כמו תל-אביב או ירושלים, ולמצוא אירועים שאולי מתקיימים ביום של הדייט. אולי איזה פסטיבל מגניב – כמו פסטיבל אורות או פסטיבל אוכל, אולי יש הופעות נחמדות, הרצאה מעניינת וכל דבר שהוא קצת אחר ויכול לשדרג את הדייט ולהוסיף לו נופך אחר.

לחזור לילדות

אופציה נוספת לדייט שהוא מחוץ לקופסה הוא דייט שחוזר אחורה – לשנים שהייתם ילדים. כך, תוכלו ללכת ללונה פארק, ללכת לארקייד (מכונות המשחק של פעם), לבקר בפארק מים או להיות קצת יותר "בוגרים" וללכת על חדר בריחה. מה שלא תבחרו, תזכו בביטחון לכמה שעות של צחוק, כיף וקצת חזרה לתקופה שהיינו ילדים והכל היה פשוט יותר!

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close