היכרויות

בליינד דייט – סיוט או חלום?

הדעות חלוקות לגבי בליינד דייטים. אנחנו כאן כדי למנות את היתרונות והחסרונות, ולעזור לכם להחליט האם כדאי לכם לצאת לדייט שכזה!

היכרות קודמת

מבלי היכרות קודמת עם האדם, אין דעות קדומות עליו. אתם מגיעים לדייט כלוח נקי, עם לב פתוח. מאותה סיבה פעמים רבות הערות התנהגות קודמות של תלמיד נשמרות מפני מוריו החדשים בתחילת שנה. למה שתשפטו מישהו לפי עברו או מעידות העבר כשתוכלו להכיר את מי שהוא כעת?


מצד שני, מבלי היכרות קודמת, לכו תדעו מי יחכה לכם שם בשולחן כשתגיעו. הרבה פעמים קשה לקחת סיכונים בנושאים רגישים כמו דייטים. מורכב לסמוך על אדם אחר שיבחר עבורכם בן זוג לדייט, כי יש המון פרמטרים שצריכים התאמה בהם כדי לייצר דייט מוצלח ו(חמסה חמסה חמסה) זוגיות.

בתקווה, מי שלא יחכה לכם בדייט

ריגוש

איזה כיף זה להתרגש כל כך עמוקות ממשהו, לעשות משהו בפעם הראשונה, להכיר מישהו בפעם הראשונה. כל דייט הוא מרגש, אבל בליינד דייט מרגש במיוחד, איך שלא תסתכלו על זה. אפקט ההפתעה לוקח חלק גדול בהתרגשות הזו. את מי תכירו? מה שמו? איך הוא נראה? הפתעות עושות את החיים מעניינים. כלל זה תקף, איך לא, גם בדייטים.

לא שאנחנו רוצים לקלקל את הכיף אבל… גם התקלות בכריש מאיצה את דפיקות הלב. יש שיגידו שריגוש זה אובר-רייטד ולא כזה בטיחותי תמיד. בינינו? יש הרפתקאות שעדיף לא לעבור. אגב, סתם לביטחון האישי שלכם, אולי כדאי לכם לקחת אתכם אזעקה ניידת אישית אי שם בכיס. לא רוצים להלחיץ. לשקט הנפשי.

העדפות אישיות

אוקיי, אז הגעתם לדייט והמיועד/ת ממש לא הטעם שלכם… אז מה? אולי תלמדו להרחיב את האופקים שלכם ותגלו על עצמכם שאתם אוהבים תכונות אופי או מראה שלא הכרתם קודם! במקרה הכי גרוע תבלו ערב חביב ומעט משעמם ותפרדו כחברים. נשמע נחמד, לא?

מה הטעם בלצאת עם מישהו שלא אתם בחרתם? חבר, טוב ככל שיהיה, אינו יכול לדעת את כל מה שחשוב לכם שיהיה בבן אדם שמולכם. סיכוי קלוש שהדבר שפנטזתם עליו בדיוק יגיע לערב המתוכנן. קבלו את זה בהבנה, או אל תגיעו לדייט בכלל. לנשק צפרדעים זה דוחה אך הכרחי בדרך למציאת המיועד/ת… הבחירה בידכם.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close