דייט ראשוןהיכרויותרווקים

כך תימנעו מחרדת-דייטים

אז החלטתם לעשות את הצעד הראשון, בניתם פרופיל באתר היכרויות, קיבלתם כמה פניות, החלפתם כמה הודעות, ולבסוף לאחר התלבטויות רבות קבעתם להיפגש במציאות. במדריכים קודמים בדקנו מה כדאי לכם ללבוש לדייט ראשון בשביל רושם ראשוני מוצלח, אך נותרה הבעיה האחת הזו – אתם לחוצים. מעולם לא פגשתם בחיים האמיתיים את האדם שאיתו תבלו עכשיו כמה שעות, ועם קצת מזל עוד יותר מכך. האם יש דרך להתגבר על התחושה המעיקה בבטן ופשוט לצאת לדייט חופשיים ממבוכה?

למזלנו, יש כמה דרכים מוכחות להתגברות על תחושת הפחד שנלווית ליציאה לדייט ראשון, ובמאמר הזה נביט על כמה מהן. יתכן שחלק מהדרכים יתאימו עבורכם ויתכן שכולן. העיקר, כמו בעולם הדייטים עצמו, זה לשמור על ראש פתוח ו"לזרום".

מה לעשות לפני היציאה?

הרגעים המלחיצים בותר עבור אלו מאיתנו שלא רגילים לצאת לדייט בכל אחד מימות השבוע, הן השעות ביום של הדייט. התחושה הנעימה של פרפרים בבטן יכולה להתחזק אצל חלקנו למבוכה, וגם לחרדה של ממש ולהפוך למעיקה במיוחד בשעות שלפני ועשויות לקלקל לנו את היכולת להתרשם מן האדם שבאנו להכיר ולגמרי להזניח את הרושם שאנחנו רוצים ליצור.

כדאי לעצור את המחשבות שבראש שלנו ולהבין שהן בסך הכל מחשבות. מומלץ לקחת כמה נשימות עמוקות לפני שיוצאים מהבית, ולזהכיר לעצמנו שבאנו להנות וזה הכי חשוב. גם דייט כושל יכול להיות חוויה מהנה אם אנחנו רגועים עם עצמנו. אם הסטרס בכל זאת תוקף ומפריע לנו להתמודד, מומלץ לקחת כדורים טבעיים נגד חרדה בשעות שלפני. תרופות טבעיות על בסיס צמחי יכולות לשכך חרדה ועדיין להשאיר את החושים שלנו ממוקדים, כדי שלא נחמיץ דבר. עבור הנשים (ועבור הגברים שלא מתביישים), מומלץ למרוח קרם בריח מרגיע, שניתן להריח לכל אורך הדייט.

מה לעשות במהלך הדייט?

כתבנו פה על דרכים מצוינות כיצד להרשים את הדייט שלכם בפעם הראשונה שאתם נפגשים. במהלך הפגישה, יש מספר דרכים כדי להימנע ממבוכה. ראשית, הרבה אנשים מתרגשים ומנסים להיות מישהו שהם לא, בתקווה שהאדם שממול יאהב אותם. נסיונות שכאלה רק מפריעים להיכרות הטבעית שיכולה להתרחש במפגש ראשון. זכרו שאין דרך להציג את עצמכם בדרך שתסתיר את מי שאתם ובכך כבר יש משהו מרגיע. לא משנה כמה ננסה, לא נוכל להיות שונים מאיך שאנחנו. אנחנו יכולים לשלוט ברושם החיצוני הראשון שלנו, ולכן מומלץ להתלבש בביגוד יפה, מפני שזו ההזדמנות הטובה ביותר לכך. עבור הגברים, מומלץ מאוד ללבוש שעון שמשדר יוקרה ולהתהדר בבושם טוב. ריח הוכח מחקרית כאחד מן הגורמים המשפיעים ביותר על המין השני.

עכשיו ב-30% הנחה, ניחוח מוביל לגברים

מה לעשות אחרי הדייט?

הגעתם לסוף הדייט וכאן יש כמה אפשרויות. אם החלטתם להיפרד כידידים ולא להתראות שוב, סיכוי טוב שמפלס החששות שלכם ירד לאפס. אם החלטתם להמשיך בדייט אל עבר הלא נודע, יכול להיות שמספר דאגות חדשות נכנס לתמונה. איך לשמור על רושם ראשוני טוב גם אחרי כן? עבור הנועזים שבינינו, מה עושים בבוקר שאחרי? מוצר שיכול לסייע לכם הוא שעון-חכם עם חיישן שינה, שיחסוך מכם את החוויה של להתעורר כשמי שלידכם כבר חמק החוצה כדי לא להעיר אתכם. דרך נוספת היא להיעזר באחת מהאפליקציות הרבות להזמנת מונית, כמו גט, אובר או רקסי, כך שלא תמצאו את עצמכם במקום זר בלי דרך לחזור הביתה.

הזמינן עכשיו ב-30% הנחה – שעון חכם עם מוניטור שינה

סיכום

חשוב לזכור מעל לכל שהתרגשות היא דבר טבעי ולפעמים אפילו נחוץ. דייטים הם אחת החוויות האלו להתנסות בדרכים שונות להציג את עצמך, ולצבור שלל סיפורים לאחר מכן. ההתרגשות היא חלק מהעניין. כדי לא להפוך אותה לחרדה או למבוכה, הטיפים שלמעלה יכולים להיות שימושיים.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close