דייט ראשון

לחוצים לפני דייט ראשון? כמה טיפים שירגיעו את העצבים

דייט הוא פעולה לא טבעית עבור רבים מאיתנו, שיכול לגרום להרבה חששות ולחץ, בעיקר אם מדובר במישהו/י שאנחנו מחבבים במיוחד. הטיפים הבאים יעזרו לכם להירגע לפני דייט ראשון ולהתרכז במה שחשוב – לבדוק אם יש חיבור עם הצד השני!

בחרו במקום שאתם מכירים

כשאתם בוחרים מקום לדייט, נסו לכוון למקום או לפחות לאזור שאתם מכירים. כמובן, חשוב שזה יהיה מקום פומבי. מקום שאתם כבר מכירים יעזור לכם להרגיש יותר בנוח כשאתם מגיעים, מה שמוריד קצת מאווירת חוסר הודאות שתמיד שוררת סביב דייט ראשון.

קבעו תכנית לאחרי הדייט

נסו לקבוע תכנית לאחרי הדייט – כמו פגישה עם חברים, סרט עם השותפ/ה לדירה, בירה עם חבר טוב וכדומה. חשוב שזאת תהיה תכנית שניתן להזיז (במקרה שהדייט הולך ממש טוב ואתם רוצים להמשיך אותו), אבל עצם זה שיש לכם תכנית קבועה להמשך הערב תעזור לכם להירגע בפן המנטלי, עם המחשבה שהדייט "ייגמר" מתישהו ותוכלו להמשיך משם. חוץ מזה, אם הדייט הולך לא טוב, תמשיכו משם ישר לתכנית שקבעתם וכך תוכלו להוציא אותו מהראש.

שתו כוס יין, אך אל תגזימו בצריכת אלכוהול

אם אתם לחוצים במיוחד, אפשר לנסות לשתות כוס יין לפני הדייט, או לעשות תרגילי מדיטציה ונשימה. בזמן הדייט עצמו נסו לשתות משקה אחד ולא יותר מזה. נכון, אלכוהול עוזר לנו להרגיש קצת יותר בנוח, אבל לא משנה כמה אתם לחוצים, אתם בטח לא רוצים להשתכר – אתם תתחרטו על זה!

אל תצפו יותר מדי

הסעיף הזה מתחלק לשני חלקים: החלק הראשון הוא לא לבנות יותר מדי על הדייט. כלומר, לפעמים אנחנו שוקעים בפנטזיות ובחלומות, ואם מדובר על דייט שאתם מאוד מחבבים, אתם יכולים להיתלות בחלומות האלו ולפתח ציפיות גבוהות מדי עבור הדייט.

החלק השני הוא לא לחשוב יותר מדי במהלך הדייט מה צריך לקרות ומה וצריך להיות – מה אתם חושבים על הדייט? האם צריכה להיות נשיקה? האם אתם רוצים להפגש איתו/ה שוב? כל השאלות האלו יכולות לחכות לאחרי הדייט. בזמן הדייט נסו להכיר את הצד השני, להתעסק בשיחה בלבד ולנסות לראות אם יש חיבור.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close