רווקים

רווקים בתקופת החגים – כך תעשו את זה נכון

תקופת חגי תשרי מתקרבת אלינו במהירות, ולמרות שזה אומר הרבה חופש ותחושה חגיגית באוויר, זה גם אומר דבר נוסף: הרבה מפגשים משפחתיים. עבור הרווקים והרווקות, המפגשים המשפחתיים האלו יכולים להיות מתישים עד מדכאים, כשהם צריכים להגיע לערב החג לבד ולהתמודד עם אותן שאלות שוב ושוב. מעבר למשפחה עצמה, תקופת החגים יכולה להיות עוד תזכורת מדכדכת לרווקות ולחיפוש אחר זוגיות, ולפעמים קשה לעבור אותה לבד.

אבל אין צורך לטבוע בעצב – כך תעברו את עונת החגים בצורה הטובה ביותר:

התמודדות עם ארוחות משפחתיות

נסו להתמודד עם השאלות המציקות בהומור, ובמקום לדון שוב ושוב ברווקות שלכם, העבירו את הפוקוס לנושאים אחרים הקשורים לחייכם, כמו קריירה, תכנונים עתידיים או תחביבים. בסוף הארוחה, אל תחזרו לבית הריק, ונסו ליזום יציאה עם חברים לדרינק או אפילו למסיבה.

צאו לחופשה

למה שלא תצאו לטיול או חופשה? זה יכול להיות עם חברים אבל גם לבד. לא צריך משהו מוגזם מדי – אפשר לטוס ליעד קרוב וזול (כמו מזרח אירופה או איי יוון), או אפילו לסבלט איזו דירה שווה בעיר בישראל – תל-אביב, ירושלים או אפילו מקום בצפון.

החלטות לשנה החדשה

השנה החדשה ואיתה גם יום כיפור הם הזדמנויות מצוינות לחשבון נפש קצר. אם הרווקות שלכם מפריעה לכם, נסו לקחת את השנה הקרובה כדי לשנות את הנושא – חשבו לעומק על הסיבה שאתם רווקים, ואילו פעולות תוכלו לעשות באופן שונה כדי לנסות ולשנות את המצב (פתיחת פרופיל באתר הכרויות? לתת צ'אנס לדייטים שניים? אולי לשנות את דפוס הפעולה שלכם?)

ואולי הכי חשוב, אל תהיו קשים עם עצמכם – זאת תקופה חגיגית אך מתישה, והיא דורשת הרבה כוחות נפשיים. היו סלחנים עם עצמכם ואל תשכחו לעשות דברים שאתם אוהבים ולבלות עם אנשים שאתם אוהבים.

Tags
Show More

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close