דייט ראשון

שובו של הג'נטלמן? כמה כללי דייטים שכדאי להחזיר

אין ספק שהרומנטיקה היא לא מה שהייתה פעם, אבל זה לא אומר שצריך לוותר עליה לגמרי. 4 הכללים הבאים יחזירו הילה של רומנטיקה לדייט שלכם, בלי להתאמץ יותר מדי

הדברים הקטנים

יש כמה דברים קטנים שגורמים לנו להרגיש הרבה יותר מיוחדים – למשל, כשפותחים לנו את הדלת, כששואלים אותנו אם הגענו הביתה בביטחה, כשמקשיבים לנו כשאנחנו מדברים וכששולחים לנו אסמס אחרי הדייט. הדברים הקטנים האלו הם מה שחסר בעידן של היום, ואגב, הם לא תקפים רק לגברים; גם נשים יכולות לחלוטין לעשות את ה"דברים הקטנים" שעושים את ההבדל הגדול.

הרימו טלפון

מתי בפעם האחרונה באמת התקשרנו לדייט שלנו? היום, ווטסאפים והודעות אסמס החליפו כמעט לחלוטין את שיחות הטלפון, וחבל. נכון, אסמסים זה קל ופשוט: אפשר להימנע משתיקות מביכות ומרגעים לא נעימים, אבל מצד שני, שיחת טלפון תבהיר בדיוק את רמת הכימיה שלכם ואת הכיף שלכם בלדבר אחד עם השניה. יש משהו לגמרי אחר בשיחת טלפון, וחבל שנקבור לחלוטין את דרך התקשורת הזאת.

הזמינו לדייט אמיתי

בשנים האחרונות, לצאת לדייט קיבל שמות אחרים. כך, יציאה לדייט הפכה ל"רוצה לצאת לדרינק?" או "רוצה לבוא לראות נטפליקס?" אולי הגיע הזמן להחזיר את הדייט האמיתי לשולחן: זה שכולל לילה מתוכנן היטב, של ארוחת ערב וסרט, בילוי בים, פיקניק וכדומה.

התלבשו יפה

בהמשך לסעיף הקודם, התייחסו לדייט כאל דייט! זה אומר שאל תבואו עם הבגדים מהעבודה, ואל תזלזלו במה שאתם לובשים ובאיך שאתם נראים רק כי זה הדייט החמישי שלכם השבוע. תנו לדייט את המקום הראוי לו. זה לא אומר שצריך להתלבש בשמלת נשף או בחליפה, אבל תשקיעו קצת מחשבה באיך שאתם נראים ותראו לאדם השני שבאמת הגעתם להכיר אותו/ה.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close