היכרויות

3 אפליקציות היכרויות שאתם צריכים להכיר

אפליקציות של היכרויות הפכו כבר לדבר שבשגרה, וכמעט כל רווק מחזיק לפחות אפליקציה אחת כזו בטלפון. אם אתם עוד חדשים בתחום, איגדנו עבורכם את 3 האפליקציות הפופולריות ביותר. מי יודע, אולי באחת מהן תמצאו את אהבת חייכם…

טינדר

טינדר היא אפליקציית ההיכרויות הפופולרית ביותר. היא מאפשרת לכם להגדיר פרופיל בתוך שניות, להוסיף מספר תמונות ולכתוב מספר מילים על עצמכם. בנוסף, תוכלו להגדיר מה אתם מחפשים: בנים או בנות, גילאים והמרחק מכם. וזהו, אתם מוכנים.

לאחר מכן תוכלו לדפדף בין עשרות ואף מאות תוצאות לפי ההגדרות שלכם. כאן נכנס סוג של "משחק": עליכם לדפדף ימינה או שמאלה על כל פרופיל שמוצע לכם –  כאשר דפדוף ימינה מסמל "כן" ודפדוף שמאלה מסמל "לא". אם החלטתם לדפדף ימינה, וכך גם הצד השני, תהיה בינכם "התאמה" או "Mach" ויפתח לכם חלון צ'ט, וכך תוכלו להתחיל להכיר.

באמבל

באמבל היא גירסה שנוצרה מתוך טינדר, ולמעשה פותחה על ידי עובדים לשעבר של טינדר. לכן, היא מזכירה מאוד את טינדר, אך יש לה טוויסט – במידה ושני הצדדים החליטו לדפדף ימינה, ייפתח חלון צ'אט – אך רק הבחורה תוכל לכתוב לגבר. לאישה יש 24 שעות ליצור קשר עם הMach שלה, או שחלון השיחה יעלם. לבאמבל מטרה עיקרית: להנגיש קצת יותר את עולם ההיכרויות באינטרנט לנשים, לגרום להן להרגיש בטוחות יותר וכן לתת להן את הכוח.

אוקיי-קיופיד

אוקיי-קיופיד היא אפליקציה נוספת, השונה מאלו שלמעלה. מדובר על אפליקציה קצת יותר מורכבת, שמנסה להתאים לכם מישהו באמת – על פי הרבה קטגוריות. כך, ההרשמה פה היא לא כל כך קצרה, ותאלצו לענות על שאלות רבות – מפוליטיקה דרך עישון ועד כמה ילדים אתם רוצים. לאחר המענה, תוכלו לראות כל מיני דייטים פוטנציאליים וכן את אחוזי ההתאמה לפי אותו שאלון, ולכן יש תחושה שיש משהו מעבר רק למראה חיצוני (לעומת טינדר, שם השיפוט שטחי). החיסרון המרכזי הוא שאין אפשרות לסנן את מי שפונה אליכם – בניגוד לטינדר/באמבל, שם נפתח חלון שיחה רק כאשר שני הצדדים רוצים בכך.

לא משנה מה אתם בוחרים, כדאי לשמור על ראש פתוח – מי יודע מי מחכה לכם מבעד למסך?

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close