היכרויות

4 רעיונות להודעות ראשונות באפליקציית היכרויות

בעולם בו כמעט לכל רווק/ה יש לפחות אפליקצית היכרויות אחת בטלפון, צריך לדעת איך להתנהל בפלטפורמה הזו כמו שצריך כדי להצליח לעבור את שלב ההודעות ולהגיע לשלב הדייטים. אם אתם לא משהו בלפתוח שיחה, הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם להתחיל להזיז את העניינים.

  • כתוב בזכר, אך רלוונטי לשני המינים!

הודעה הקשורה לטקסט או לתמונות

רוצים לשלוח הודעה למאץ' חדש? למה שלא תנסו להכיר אותה דרך הטקסט או התמונות, במקום לשלוח לה את אותה הודעה ששלחתם לכולן? קראו מה היא כותבת על עצמה או בדקו האם יש תמונה מעניינת, כמו טיול ביעד מסוים, תמונה עם בעל חיים או תחביב שבולט. נסו לכתוב הודעה הקשורה לאלו, כך שיהיה ברור שמדובר בהודעה אישית ושהתעניינתם בה. גם הודעה פשוטה שאומרת, "יש לך חיוך ממש יפה", יכולה לעבוד.

Would you rather?

תוכלו להתחיל את השיחה עם משחק, כדי "לשבור את הקרח". המשחק "זה או זה" (או באנגלית Would you rather) יכול להתאים למשימה. במשחק הזה אתם מציגים שתי סיטואציות מופרכות, והצד השני צריך לבחור מה יעדיף לעשות. למשל, "האם תעדיפי לאכול רק פיצות לשארית חייך, או לוותר על פיצה לחלוטין?" שמרו על זה קליל ופשוט!

גיף משעשע או הודעה הומוריסטית

הומור כמעט תמיד עובד טוב, בעיקר אם הוא מוצלח או אפילו אם הוא מטופש בקטע משעשע, כמו שורות פתיחה קלישאתיות. לחילופין, תוכלו לשלוח גיף משעשע כדי לתפוס את תשומת הלב, לשבור את הקרח וליצור חיבור מהיר.

גם סתם "היי" יכול לעבוד

אם אתם מרגישים שכל הנ"ל הוא לא בשבילכם, זה גם בסדר. לפעמים גם "היי" פשוט יכול לעבוד. אמנם הוא לא יבלוט מעל ההודעות האחרות שהיא תקבל, אבל לפחות לא תנסו להיות מה שאתם לא. מי יודע, אולי השיחה תזרום משם ותגיע למקומות מדהימים.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close