דייט ראשוןהיכרויותמערכות יחסים

5 חוויות טובות של נשים בדייט ראשון

כנשים, אנחנו לא תמיד באות לדייט בציפייה שהוא ילך טוב. לא נעים להגיד, אבל כבעלות ניסיון בתחום נעשינו קצת פחות אופטימיות וקצת יותר חשדניות במהלך הפגישה הראשונה. יש את הדייטים האלה שבהם ניצוצות עפים והשיחה זורמת ואנחנו מאבדות את הראש ומוצאות את עצמנו אחרי שלוש שנים שואלות את עצמנו תור מי לשטוף את הכלים. ולפעמים השיחה יבשה, ואנחנו לא יודעות מה יש לנו במשותף איתו ואנחנו חוזרות הביתה מתוסכלות ועייפות.

חשבנו שיהיה נחמד לחלוק כמה סיפורים מעודדים של נשים מדייטים כיפיים. כאלו שהלכו, אולי נגד הציפיות שלהן, טוב במיוחד. מקוות שתהנו.

  1. המסעדה הסגורה
  2. בחור נחמד
  3. ההודעה
  4. החברותי
  5. השתויה

המסעדה הסגורה

היינו אמורים ללכת למסעדה ששנינו מאוד אוהבים. זה היה הדייט הרביעי שלנו בערך. הוא פגש אותי בתחנת הרב באמצע גשם שוטף, והלך מעבר לפינה אל המסעדה רק כדי לגלות שהיא חסומה ברכבי כיבוי אש. התכנית הראשונה שלנו נהרסה. זה היה ליל שישי עמוס ולא היה לנו סיכוי למצוא שולחן פנוי בשום מקום אחר. הוא הציע די בצניעות שנוכל לקנות דברים וללכת אליו, כדי שהוא יבשל משהו שאני אהנה ממנו. הסכמתי.

בכל אופן, הסתבר שהוא ממש טוב בלבשל ארוחת ערב ואורחת בוקר. כמה שנות נישואין ושני ילדים לאחר מכן הוא עדיין די טוב במטבח.

בחור נחמד

רוצות לשמוע את האמת? היו לי בעבר כמה פגישות ראשונות מביכות ובינוניות שהוכיחו שאפילו כשאין כימיה בין אנשים הדייט עדיין יכול להיות טוב.

כמו הבחור שהיכרתי שהיה ממש נחמד, אבל לא מה שחיפשתי. הוא שאל אם הוא יכול לחבק אותי, ואני עניתי כן. דיברנו אחר כן ושנינו הסכמנו שלא הייתה שם כימיה. וזהו. בלי מוזרויות. הוא היה בחור נחמד.

ההודעה

נפגשנו בבר ושתינו ביחד כמה כוסות אלכוהול. דיברנו כל הערב ואז הוא ליווה אותי למכונית שלי ונתן לי חיבוק מהיר. בדרך הביתה קיבלתי הודעת SMS שבה הוא אמר שהוא רצה לנשק אותי אבל שהוא רצה לדעת שזה גם מה שאני רוצה. אמרתי לו שהוא יכול לנשק אותי בפעם הבאה. היום הוא מדבר על לעבור לגור ביחד ולצרף את המשפחות שלנו. אז זה היה דייט טוב.

החברותי

אז הדייט הראשון שיצאתי אליו עם הבחור שלי היה אור ירוק אחד גדול. שזו גם הסיבה שאנחנו עדיין יחד. נתתי לו את המספר שלי, וביקשתי ממנו לצאת לדייט, והוא אמר כן. נפגשנו בבר. התחלפנו בתורות לקנות אחד לשני שתייה. הוא הראה לי את קעקוע "מלחמת הכוכבים" שלו. צפינו יחד בלהקות מנגנות ודיברנו על מוזיקה במשך שעות. פגשתי חלק מהחברים שלו וגם הם היו נחמדים ורגועים. סיימנו את הערב בחיבוק ומיד קבענו פגישה שנייה. הוא ליווה אותי אל המונית שלי וביקש ממני לשלוח לו הודעה כשאגיע הביתה בשלום.

השתויה

אני לא יודעת אם זה נחשב. אבל הדייט הראשון שלי עם החבר שלי היה מדהים. לא ממש היו לי ציפיות כלשהן. הייתי שיכורה קצת ביום, ודיברנו בטינדר במשך כמה ימים. רציתי להמשיך להיות שיכורה, אז הזמנתי אותו בלהט הרגע לבר שבו ישבתי. הוא לא היה עסוק, אז הוא בא. לא הייתי לבושה בשביל דייט. לבשתי רק טשירט סתמית וג'ינס. רכבתי על האופניים כל היום. ייתי מיוזעת. השיער שלי היה שטוח. האיפור שלי לא היה מושלם. אבל פשוט הרגשתי את הרגע כי הייתי קצת שתויה והיה לי ביטחון עצמי של סופרסטאר.

הדייט היה מדהים. הוא היה מדהים. הוא עדיין מדהים. להיות מסוגל להרגיש כל כך בנוח איתו ישר מההתחלה בלי להתרגש או להילחץ היה פשוט אדיר. זה בהחלט קבע את הטון להמשך הקשר שלנו.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close