דייט ראשוןהיכרויותמערכות יחסיםרווקים

5 טיפים שמובילים לדייט נוסף

אחת הבעיות הגדולות של דייטים בעולם המודרני היא שיש כל כך הרבה מבחר. אם בעבר אנשים הכירו דרך מכרים משותפים ודרך היכרות קודמת בלבד, היום אתרי היכרויות מאפשרים לנו לפגוש אנשים חדשים כל הזמן. בעיה נוספת שצומחת מתוך הסחרחורת של עולם ההיכרויות הוא שדייטים ראשונים לעתים קרובות לא ממשיכים לפגישה נוספת. כדי לגרום לצד השני לרצות להמשיך ולהיפגש, אספנו חמישה כללי ברזל שיגרמו לצד השני לשמוח לראות אתכם בשנית.

  1. רושם ראשוני
  2. נדיבות
  3. קלילות
  4. עניין
  5. שתיקה

1. צרו רושם ראשוני טוב

מאותם הדברים שאפשר לעשות רק פעם אחת, ורק בדייט הראשון. בפוסט קודם אספנו עצות בנוגע לביגוד שכדאי ללבוש כדי לעשות רושם ראשון טוב. למרות שהודעות כתובות ושיחות טלפון הן הזדמנות להרשים בפניני החוכמה ובקסם האישי שלכם, חוות הדעת הממשית על הצד השני מתרחשת בשניות הראשונות להיכרות הפיזית שלנו איתם. כמו בשעה שאתם מצטלמים לתמונה, איך שאתם רוצים שיראו אתכם הוא יציבים ובוטחים. הישירו מבט וחייכו כאשר תפגשו בפעם הראשונה. אף פעם לא מאוחר כדי להתאמן מול המראה.

2. היו נדיבים

אחת התכונות החשובות ביותר שמקרינות על האנשים שאנחנו פוגשים ועל עצמנו היא נדיבות. פירוש התכונה הזו הוא לא לחלק נדבות לכל אדם ברחוב, אלא להעניק מהזמן שלנו ללא תנאים לכל מי שמבקש. כאשר אנחנו מוכנים להעניק מעצמנו, אנשים אחרים נמשכים לכך מיידית, והדבר נכון כפליים בדייט. הכלל הזה תקף לשני המינים, ביחוד בעולם הפרוגרסיבי שבו אנחנו נמצאים, אך עדיין נכון במיוחד עבור גברים. הקפידו להיות ג'נטלמנים, בדייט כמו בחיים – גם אם בת הזוג שלכם לדייט לא מעוניינת שתשלמו על הארוחה, זו הכוונה שחשובה ולכן שימו לב שאתם זוכרים להציע.

3. היו קלילים

עבור חלק מאיתנו זו תכונה מולדת, ולכן אם אתם נחשבים לקרן האור שכל מסיבה מלתכדת סביבה, הרגישו חופשיים לעבור לסעיף הבא. עבור אלו מאיתנו שאינם כאלה, זה כלל שחשוב לזכור. דייט ראשון הוא המקום להראות את היכולת שלנו להיות שמחים בחלקנו. אם נשב ונדבר על כל מה שמטריד אותנו, בין אם זו הילדות העשוקה שלנו ובין אם אלו החדשות מהבוקר שרובצות על כתפינו, לא סביר שהדייט שלנו תרצה לחזור על החוויה פעם נוספת.

4. הראו התעניינות אמיתית

למרות שאנחנו רוצים לפעמים לדבר על עצמנו בדייט, הדרך הכי טובה לגרום לאנשים לרצות לבלות עוד זמן בחברתנו היא לתת להם את הפתח לדבר בעצמם. חישבו על זה, כאשר מישהו מתעניין ושואל אתכם שאלות שקשורות למה שאתם אומרים, אתם מרגישים מייד את העניין שאתם יוצרים ומוחמאים באופן טבעי. לשתקנים או הביישנים בינינו, אפשר להכין נושאי שיחה וגם שאלות לפני הדייט, רצוי שיהיו שאלות פתוחות (שמעודדות תשובה ארוכה ולא רק כן ולא. למשל שאלות כמו "מי", "מה", "איך" ו"מדוע" במקום "האם"), אך מומלץ בעיקר לזרום עם נושאי השיחה שהדייט שלכם מעלה. הימנעו מלהטות את השיחה אליכם והסיכויים שלכם לדייט נוסף יעלו בצורה מיידית.

5. שתיקה חשובה ממילים

אחת הטעויות הנפוצות בדייט ראשון היא לנסות להגיד את כל מה שאנחנו חושבים על עצמנו ועל העולם בפעם הראשונה. טבעי שבגלל ההתרגשות והלחץ שלפני הדייט נרגיש דחף לחלוק את מי שאנחנו. כדאי לזכור, שדייט הוא רק במה להיכרות ראשונית ופתח לדייטים נוספים – ואולי לקשר מתמשך – זאת אומרת שיהיו עוד הזדמנויות רבות ושונות להראות מי אתם. מעבר לכך, לפעמים דיבור הוא הדרך הגרועה ביותר להראות מי אתה, ומוטב לתת למעשים לדבר במקום. למרות שאנחנו רוצים לפעמים להציג בדייט ראשון את כל המידע על עצמנו, חשוב לשמור משהו לפעמים הבאות ולהשאיר טעם של עוד. ומלבד זאת, אם הדייט שלנו רוצים לדעת עלינו משהו, הם כבר ישאלו אותנו. ואם לא, זו דרך לגלות את מידת העניין ולהבין עד כמה הצלחנו לעניין אותם, משהו שקשה לעשות בזמן שאנחנו מדברים.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close