דייט ראשון

5 חוקים חשובים לדייט ראשון שאסור לעבור

שוחחתם באפליקציה, שודכתם על ידי חבר משותף נלהב או הכרתם במקרה בתור לסופר – לא משנה מהי ההיכרות שלכם, דייט ראשון הוא תמיד מלחיץ ופתח להמון טעויות טיפשיות. 5 הכללים הבאים יעזרו לכם לעבור אותו בשלום.

תגיעו בראש טוב

דייטים ראשונים זה לא קל. חלקינו נלחצים מהם, חלקינו פשוט שונאים אותם, ומעטים מאוד נהנים מהם. למרות זאת, נסו להגיע לדייט בראש טוב. נכון, אי אפשר לשלוט בכימיה, בהתאמה או במשיכה, אבל כן אפשר להגיע עם ראש טוב ולקוות שזה יקרה. השתדלו להשאיר בבית את הפחדים, ההסננות והאכזבות, שמעו מוזיקה מקפיצה לפני הדייט ואפילו תשתו איזו כוס יין. הגיעו חייכנים ואופטימים ועם רצון אמתי להכיר את הצד השני.

טלפון? אאוט!

אין ספק כי אנחנו רגילים להיות מחוברים לטלפון 24/7, אבל דייט ראשון זה לא הזמן. הכניסו את הטלפון לכיס/תיק ושימו אותו על רטט או אפילו על מצב שקט מוחלט. לא רק שזה לא מנומס להשתמש באמצע דייט ראשון בטלפון, לענות לשיחה או לבדוק את אינסטגרם, זה פשוט הורס את כל האווירה, ותהיו בטוחים שזה מוריד לכם כמה נקודות חשובות.

התעניינו באדם השני – אבל אל תהפכו את הדייט לראיון

אף אחד לא אוהב בן אדם שמדבר רק על עצמו. שימו לב לא להיות פטפטנים-מדי, ותמיד לשאול את הצד השני על עצמו, תחומי העניין שלו ומשפחתו. בכל הנוגע לדיבור שלכם על עצמכם, תמיד טוב לספר דברים מעניינים ומצחיקים, אבל השתדלו לא להיות שחצנים מדי וכן גם לא פסימיים או חסרי אנרגיה. נסו לנהל שיחה אמתית, דיאלוג שמשלב שיתוף וצחוק, אך הימנעו משאלות פינג-פונג של ראיון עבודה.

בחרו נכונה את מקום הדייט

המקום של הדייט הראשון הוא קריטי. ללכת לראות סרט? פחות. פאב רועש? וותרו. נסו למצוא מקום נחמד, שקט ועם אווירה טובה, כזה שיאפשר לכם לדבר ולהכיר אחד את השני. זה יכול להיות בר יין שקט, מסעדה קלילה או אפילו על חוף הים עם בקבוק יין – כל מקום שייתן לכם את השקט הנכון להכיר אחד את השניה.

אל תדברו על אקסים

למרות שהכלל הזה הוא כביכול ברור, הרבה אנשים עוברים אותו. אפשר להבין למה – כשנמצאים בדייט ראשון מערכות יחסים קודמות נמצאות שם גם, כרוחות רפאים, ויכולות להשתלט על השיחה. נסו לסלק אותן ככל האפשר. אף דבר טוב לא יכול להגיע מדיבור על מערכות יחסים קודמות, גם אם הסתיימו נורא ואיום וגם אם אתם החברים הכי טובים של האקס.

הכלל הכי חשוב? נסו להנות, להיות פתוחים ולא לתת לדעות קדומות להיכנס באמצע. זאת הדרך הכי טובה להבטיח דייט נקי, שהדבר היחיד שישלוט בו הוא הכימיה ביניכם! 

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close