דייט ראשון

5 שאלות שאסור לשאול בדייט ראשון

יוצאים לדייט ראשון עם מישהו/י חדשה? אם אתם באמת רוצים שהדייט יצליח, השתדלו מאוד לא לשאול את 5 השאלות הבאות. סמכו עלינו, ושמרו אותן לדייטים מאוחרים יותר!

למה הסתיימה מערכת היחסים האחרונה שלך?

כשאתם בדייט, נסו לכוון להווה במקום לעבר. אל תתייחסו למערכות יחסים קודמות, ונסו להימנע לחלוטין משאלות על אקסים. אף אחת לא רוצה לבלות דייט ראשון בתלונות על האקסית, ואף אחד לא רוצה לשמוע את הדייט שלנו מברברת על האקס. מה גם שזה עשוי לגרום לאי נעימות, שכן אף אחד לא אוהב לטבוע בזכרונות לא נעימים!

כמה כסף את/ה מרוויח/ה?

אל תערבו כסף בדייט ראשון. כמובן, זה בסדר לשאול על מקום העבודה שהוא חלק עיקרי מחיי היומיום שלנו, אבל להיכנס לפרטים אישיים מדי כמו משכורת עלול להיות בעייתי, ועשוי להיתפס כחדירה לפרטיות ואפילו חוצפה או נצלנות. באותה נשימה, עדיף לא לשאול, "האם יש לך בית משלך".

כמה ילדים את/ה רוצה?

כמו שעדיף לא לחזור לעבר ולמערכות יחסים קודמות, עדיף גם לא להקדים את המאוחר וללכת רחוק מדי לעתיד. נסו לא להגיד אימרות או לשאול שאלות שמכוונות יותר מדי לעתיד משותף, כמו "לאן אתה רואה את הדייט הזה הולך?" או "כמה ילדים את רוצה?". השאלות האלו עלולות להלחיץ את הדייט שרק הכיר/ה אתכם. זכרו שדייט ראשון מטרתו היכרות ראשונית ובדיקה האם ישנה כימיה, ולא תכנון חחתונה.

איך זה שאת/ה עדיין רווק/ה?

זה אולי נשמע לכם כמו מחמאה, אבל זה עלול לצאת דווקא הפוך, ולרמוז כאילו יש לדייט שלכם משהו לא בסדר, או שלהיות רווק/ה זאת בעיה. גם אם זאת שאלה שאמורה להחניף ובכוונה טובה, עדיף להימנע ממנה כדי לא לגרום לדייט שלכם להרגיש לא בנוח.

מה את/ה מחפש/ת במערכת יחסים?

גם השאלה הזו היא שאלה שמתאימה יותר לעתיד. היא עלולה לגרום ללחץ, ואף אחד לא רוצה להילחץ במהלך דייט ראשון. זכרו לשמור על פגישה קלילה, משועשעת ושמטרתה להכיר, ולא לתת יותר מדי משקל על מה יקרה בעתיד. תנו למערכת היחסים לקרות באופן אותנטי, ולא לאלץ אותה.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close